Відгуки про EroFertil

 • Арсеній
  В молодості не цінував здоров'я, легко одягався. Один раз при мінусовій температурі довелося довго простояти на холоді. Спочатку почалися проблеми з ерекцією, потім почастішали позиви до сечовипускання. Звернувся до уролога, він порадив EroFertil. спочатку не повірив в ефективність капсул, але за місяць використання всі проблеми зникли.
  EroFertil
 • Всеволод
  Тривалий час не було постійної дівчини, секс 1-2 рази на місяць. Почалися проблеми, інтерес до близькості пропав. Ерекція стала нестійкою і могла в самий не підходящий момент прірву. З'явилася постійна партнерка, але проблеми з потенцією створювали незручність. Замовив erofertil, після курсу використання потенція відновилася.
  EroFertil
 • Володимир
  Проблеми з ерекцією, лікар поставив безпліддя. Не знав, що робити. Брав синтетичні препарати, але ефекту нуль. Порадили EroFertil. Спочатку збентежило, що продається тільки в інтернеті. Але, пройшовши курс лікування, я залишився задоволений. Витривалість в ліжку збільшилася. Сперматозоїди стали активними. Плануємо з дружиною дитини.
  EroFertil
 • Єлизавета
  У чоловіка були проблеми в ліжку. Почалися комплекси, нервові зриви. Подруга порадила erofertil. Чоловік скептично поставився до цього засобу. Але після тижня застосування, ерекція посилилася, статеві акти стали тривалими.
  EroFertil
 • Таїсія
  Капсули EroFertil дійсно діють комплексно. Еректильні порушення зникли, сечовипускання стало регулярним, від інтимної близькості став отримувати справжнє задоволення. Помітив, що пропало емоційне напруження, можу повністю зосередитися на партнерці.
  EroFertil
Рейтинг користувачів EroFertil
4.5
24